Каталог товарів
КошикТоваров: 0

Які матеріали використовуються при виробництві матраців

        Чи замислювалися ви коли-небудь над тим з чого складаються сучасні ортопедичні матраци? За кожною симпатичною зовнішньою поверхнею або оббивкою лежить маса шарів, щоб створити максимум комфорту для споживача. Кожен з цих шарів виконує певну функцію і відрізняється своїми фізико-хімічними властивостями.

     Отже, будь-який матрац складається з:

  • Пружинного блоку (наявність на розсуд виробника, залежить від моделі);
  • Ізолятора;
  • М'якого верхнього і нижнього шару;
  • Чохла з натуральних або синтетичних матеріалів.

    Не тільки чохол, але і всі прошарки можуть складаються з натуральних і синтетичних складових, що в кінцевому результаті і визначає їх кінцеву вартість. Таким чином, оперуючи різноманітністю складових матеріалів, застосовуючи пружинні блоки чи ні, виробник має можливість запропонувати покупцеві широкий асортимент і великий діапазон цін для того, щоб кожен зміг знайти те, що шукав.

Різноманітність матеріалів при виробництві матраців

   До натуральних складових можна віднести кокосову койру, латекс, бавовняне полотно, овечу вовну, а також войлок льноджутовий.

   До синтетичних матеріалів відноситься поролон (пінополіуретан), холлобайфер, струтофайбер, в'язкоеластична піна.

    При виборі матраца, в його описі вказано і склад, тому ви завжди виходити і з цих характеристик. Тепер докладніше про кожен з перерахованих матеріалів. Яке його призначення і що собою представляє кожен їх перерахованих вище складових.

     Кокосова койра – найпоширеніший натуральний матеріал для виробництва матраців. Завдяки його наявності, додається жорсткість, і виріб виходить добре вентильованим. З недоліків варто відзначити не довгий термін служби, якщо порівнювати з тим же латексом.

    Латекс – натуральний матеріал, пружний, але в той же час досить еластичний матеріал, здатний переносити великі навантаження, швидко відновлює свою первинну форму. Відноситься до м'якого прошарку за своїми функціями. Характеризується довговічністю і надійністю. Якщо проводити порівняльний аналіз між натуральним і синтетичним латексом, то перший набагато м'якше і приємніше на дотик, гіпоалергенний.

    Овеча вовна – натуральний матеріал, який використовується для прошарку зимової сторони. Основне призначення: зберігати тепло і регулювати вологість на матрацній поверхні.

    Струтофайбер – часто синтетичного походження волокна з вертикальною орієнтацією, проте можуть бути в суміші з натуральними (бавовною або шерстю). Завдяки наявності цього матеріалу і його різному процентному змісту, виробником регулюється жорсткість матраца. Таким чином можна отримає виріб середньої або підвищеної жорсткості.

    Холлофайбер – екологічно чистий матеріал синтетичного походження, може використовуватися в якості додаткового шару або для виготовлення чохла (їм простегівается зовнішній шар тканини).

    В'язкий прошарок з ефектом пам'яті – синтетичний матеріал, який в рази підвищує комфортність будь-якого матраца. Відносно недавно почав застосовуватися для виробництва, проте на сьогодні є незамінним компонентом для виготовлення ортопедичних матраців. Відрізняється комірчастою структурою і підвищеною еластичністю. Призначення – самостійна основа, або в комбінації з іншими матеріалами.

    Поролон, або іншими словами пінополіуретан, − найпоширеніший наповнювач, який відрізняється дешевизною і практичністю. Завдяки дрібнопористій структурі, матеріал швидко відновлює форму. Основними характеристиками є щільність і еластичність.

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:
40%
Матрац come-for CocoRoll 120х200
Come-For
9 575грн. 5 745грн.
40%
Матрац come-for CocoRoll 140х190
Come-For
10 211грн. 6 127грн.
40%
Матрац come-for CocoRoll 140х200
Come-For
11 079грн. 6 647грн.
40%
Матрац come-for CocoRoll 150х190
Come-For
11 490грн. 6 894грн.
40%
Матрац come-for CocoRoll 150х200
Come-For
11 835грн. 7 101грн.
40%
Матрац come-for CocoRoll 160х190
Come-For
12 216грн. 7 330грн.
Ліжко Мілея фабрики "Городок"
16.04.2021
Ліжко Мілея фабрики
Короткий огляд м'якого ліжка Мілея 160х200 з підйомним механізмом фабрики Городок (м.Хмельницький)
Як правильно розмістити меблі у вітальні
29.03.2021
Як правильно розмістити меблі у вітальні

Буває складно правильно організувати розміщення меблів, тому на допомогу Вам, ми зібрали деякі особливості, які варто враховувати при розстановці меблів для вітальні.

Последние отзывы
5
07.10.2021
Хорошая витрина. Качество нормальное. Стоит основательно. Фурнитура в комплекте в полном объёме, докупать...
5
05.10.2021
Доставили очень быстро, качество и внешний вид порадовал. Сборка не сложная, инструкция понятная.
5
02.10.2021
Кровать пришла в полной комплектации.
5
07.09.2021
Оптимальный вариант для детской, но неплохо бы добавить съёмный борт для самых маленьких.
5
04.09.2021
Покупал стенку с этой серии пару лет назад, решили докупить этот шкаф. По цвету всё подошло и выглядит...