Каталог товарів
КошикТоваров: 0

Як вибрати матрац?

                                  Як вибрати матрац?

   Матрац – це предмет, від якості якого безпосередньо залежить якість сну, якість відпочинку, і відповідно стану здоров'я, адже погодьтеся спимо ми не менше третини життя. Тому залежність цих складових цілком логічна і очевидна. Звідси випливає, що до вибору матраца, як ні до чого іншого, потрібно підійти не тільки ретельно, а і не зайвим буде скористатися порадами лікаря-ортопеда. Всі ми різні, і на практиці матрац, який підходить ідеально одній людині, зовсім протипоказаний іншому. Все залежить від фізіологічних особливостей організму.

                                       Ортопедичні матраци з користю для спини

    Багато покупців перед покупкою матраца, замислюються про якість і основоположні, якими він повинен обов'язково мати. У салоні вам в першу чергу порадять вибирати ортопедичний матрац, адже він потрібен і корисний, не тільки при захворюваннях спини, але і здоровій людині з профілактичною метою, щоб не допустити будь-яких порушень з боку кісткової системи. Ортопедичні матраци забезпечують відпочиваючому рівну і тверду поверхню, що є ідеальним для будь-якої спини. І саме такі матраци будуть продовжувати залишатися рівними навіть через кілька років використання.

    Однак усі такі матраци можуть відрізнятися і за ступенем жорсткості на жорсткі, напівтверді і м'які. Для більшої частини людей ідеальними будуть саме напівтверді. Якщо є скарги на болі в спині, або виявлено сколіоз, то в такому випадку рекомендують спати на жорсткому. Ну а останній тип, м'який буде актуальний для людей у ​​віці або тих, хто має невелику вагу. Літнім людям категорично не рекомендований відпочинок на жорстких матрацах через особливості кісткової системи в цьому віці. Якщо ви вибираєте матрац для дитячого ліжка, то варто звернути увагу на жорсткий тип. У разі, якщо передбачено досить жорстка основа ліжечка, то в такому випадку підійде і напівтвердий матрац.

    Якщо ви задумалися про те, який матрац купувати – пружинний чи ні, то тут фахівці рекомендують виходити з таких міркувань. Якщо ви шукаєте матрац для двоспального ліжка, то краще звертати увагу на пружинний матрац, якщо для односпальним, то без.

                                     Як упевнитися в правильності вибору?

    Якщо матрац буде підібраний неправильно, то будь-яка людина буде прокидатися не виспаною або розбитою. Тому будь-який покупець бажає зробити грамотний вибір, щоб залишатися задоволеним після такого придбання на весь період експлуатації. Яким же чином не сплутати неправильність вибору і симптом звикання до нового матрацу? Адже закономірно, що у випадках неправильно розвивається хребта або навіть, якщо людина абсолютно здорова, потрібен час щоб звикнути і перебудуватися під новий матрац.

     Уважно спостерігайте, скільки довго триватиме такий дискомфорт і незвичні відчуття. Якщо мова йде про 2-3 тижнях, то це цілком нормально для пристосування організму до нових умов, якщо ж по закінченню місяця дискомфорт не зменшується, то це перша ознака того, що матрац обраний неправильно.

 

*Підрахувати відповідну жорсткість матраца Ви можете за допомогою даної таблиці:

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:
Каркас до ліжка come-for XXL 100х190
Come-For
2 381грн.
Каркас до ліжка come-for XXL 100х200
Come-For
2 518грн.
Каркас до ліжка come-for XXL 120х190
Come-For
2 703грн.
Каркас до ліжка come-for XXL 120х200
Come-For
2 772грн.
Каркас до ліжка come-for XXL 140х190
Come-For
2 790грн.
Каркас до ліжка come-for XXL 140х200
Come-For
2 872грн.
Ліжко Мілея фабрики "Городок"
16.04.2021
Ліжко Мілея фабрики
Короткий огляд м'якого ліжка Мілея 160х200 з підйомним механізмом фабрики Городок (м.Хмельницький)
Як правильно розмістити меблі у вітальні
29.03.2021
Як правильно розмістити меблі у вітальні

Буває складно правильно організувати розміщення меблів, тому на допомогу Вам, ми зібрали деякі особливості, які варто враховувати при розстановці меблів для вітальні.

Последние отзывы
5
07.10.2021
Хорошая витрина. Качество нормальное. Стоит основательно. Фурнитура в комплекте в полном объёме, докупать...
5
05.10.2021
Доставили очень быстро, качество и внешний вид порадовал. Сборка не сложная, инструкция понятная.
5
02.10.2021
Кровать пришла в полной комплектации.
5
07.09.2021
Оптимальный вариант для детской, но неплохо бы добавить съёмный борт для самых маленьких.
5
04.09.2021
Покупал стенку с этой серии пару лет назад, решили докупить этот шкаф. По цвету всё подошло и выглядит...