Особливості інтер'єру спальні в стилі Бароко

 Отже, хотілося б поговорити про такий стильовий напрямок в оформленні інтер'єру кімнати як бароко. Відразу відзначимо, що мова йде про спальні. Взагалі, бароко означає химерний. Це навіть не стиль, адже з ним асоціюють цілу епоху. Він має хоч якесь відношення до всіх видів творчої натури і її проявів: музика, література, живопис. Якщо говорити про архітектурної складової, то це в першу чергу замкову стилістику. Основним його завданням буде показати розкіш і статус власника.

Загалом, навколо вікна необхідно спорудити свого роду гіпсокартонну раму, а потім можна прикрасити так званої пенополиуретановой ППУ ліпниною. Отже, посередині бічних елементів рами і безпосередньо стінами кімнати утворюються як би ніші. До слова, спеціально для них можна виконати своєрідні скляні полки для різних сувенірчиків, які ви ось уже багато років, наприклад, колекціонуєте або що-небудь в цьому роді. По колу рами, під самою ППУ ліпниною слід встановити підсвічування, звану дюралайтом.

Йдеться про світлодіодні стрічки, вставлені в звичайну трубку з прозорого ПВХ. Врахуйте, що дюралайт це дуже пластичний і досить міцний матеріал, буває різних кольорів. З нього досить просто робити абсолютно різні фігури або декор. В інтер'єрі його нерідко застосовують з метою організації підсвічування. Безумовно, тут є одне застереження: такого плану метод ніяк не зможе замінити вам повноцінне освітлення, тобто майте на увазі, що це виключно підсвічування і прикраса. Ящо ви хочете купити двоярусні ліжка, то рекомендуємо відвідати спеціалізований інтернет магазин. У ньому представлений великий вибір ліжок по привабливо низькими цінами.

Відгуки: