Вибираємо меблі для дитячої кімнати

Облаштовуючи житлове приміщення, варто пам'ятати, що дитячі меблі вимагають до себе особливого підходу. Вони повинні бути зручними, екологічними, натуральними та безпечними. Найкраще – світлих відтінків і з дерев'яного масиву. Це не тільки підтримання здоров'я і створення спокійної атмосфери, але і приємний аромат, що сприятливо діє на малюка. В ідеалі використовувати сосну, позитивно впливає на зміцнення імунітету.

 За зовнішнім виглядом кімната повинна подобатися дитині, не тільки батькам. Однак варто враховувати, що, якщо малюк активний бешкетник, краще віддати перевагу заспокійливим тонам, наприклад, фіолетового або зеленого. А якщо дитина росте занадто тихим і скромним – яскравих кольорів. Пам'ятайте, що дитині в кімнаті повинно бути дуже комфортно. Якщо малюк любить природу і довгі прогулянки на свіжому повітрі, вона може імітувати лісу або гори, якщо ж у нього є улюблена казка, інтер'єр може бути виконаний у відповідному стилі.

 Важливо, щоб дитина могла діставати свої іграшки і необхідні речі без допомоги дорослих, найкраще зберігати їх в спеціальних тканинних коробках, які продаються в будь-якому магазині предметів для будинку. Так можна привчити дитину до того, щоб він сам прибирав їх за собою.

 Меблі повинні бути компактними, а приміщення – просторим. Слід виключити наявність гострих кутів, небезпечних предметів, скла і пластика. Також потрібно враховувати, що цим меблям доведеться пережити безліч ударів іграшками, подряпини. Конструкція повинна бути надійною і міцною.

 Пам'ятайте, що діти дуже люблять розмальовувати стіни, і за це їх не слід лаяти, так як це спосіб самовираження, а не навмисне псування дорогих шпалер. Щоб уникнути цього, можна повісити на стіну велику дошку, щоб дозволити дитині самовиражатися на спеціально відведеному для цього об'єкті. Меблі також необхідно підбирати так, щоб дитяче «мистецтво» легко видалялося з їхньої поверхні.

 

 Якщо дітей в кімнаті кілька, то і ліжок в кімнаті має бути кілька, а також у кожного з них повинен бути свій стілець, шафка і стіл. Так в них буде виховуватися самостійна особистість, вони звикнуть до того, що у них є свої речі. Важливо, щоб малюк розумів, що у нього є свій простір, свій куточок. І завдання батьків - зробити його якомога більш затишним і комфортним. Необхідно виключити всі елементи, які можуть налякати або дратувати дитини, так як психіка в такому віці вкрай тендітна і сприйнятлива.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:

Відгуки: