Меблі для спальні, як зробити правильний вибір

Як вибрати недорогі меблі для спальні?

 Продумайте, чи буде спальна кімната використовуватися тільки для сну, або можливо у неї будуть додаткові функції (кабінет, гардеробна, ігрова дитяча або спортивна зона).

 Якщо ви плануєте тільки відпочинок, можна обмежитися мінімальним набором: ліжко, приліжкові тумби, шафа або комод. Але, як правило, в спальні розташовуються і туалетні столики, різні полки, стелажі, крісла, дзеркала.

 Особлива увага приділяється місцям зберігання речей. Шафи можуть бути різних розмірів. Необхідно продумати їх наповнення, вид відкривання, підсвічування, вузько функціональні полички (для краваток, брюк, рукавичок). Функціональність впливає на зручність в користуванні, до того ж при наявності достатньої кількості місць зберігання легше підтримувати порядок в приміщенні.

 Вибір дизайнерського рішення

 Коли ви визначилися з необхідним переліком предметів, і навіть представили та намалювали план кімнати і розташування меблів, продумайте стилістичне і колірне рішення. Воно буде впливати на ваш сон і настрій, тому для спальних кімнат рекомендують світлі пастельні відтінки.

 Правильним рішенням буде першочерговим вибір кольорової гами: основний колір і кілька додаткових. Уявіть вашу меблі на тлі стін, гармонійно вони будуть поєднуватися.

 Але, незважаючи на загальні рекомендації, прислухайтеся до своїх відчуттів. Ніхто крім вас не знає, що порадує вас вранці відразу після пробудження або налаштує на сон ввечері.

Безпечна меблі - безпечний сон

 У закритому приміщенні спальні людина знаходиться в середньому 8 годин на добу. Неякісні меблі можуть довго виділяти небезпечні для здоров'я речовини. Сумлінні продавці завжди контролюють якість матеріалів з яких виготовлені предмети інтер'єру для того щоб ваш сон був здоровим і безпечним.

Де купити в Києві недорого меблі для спальні?

 Купівля в інтернет - магазині ставане звичним і зручним варіантом здійснення ваших бажань. Ви економите свій час. До того ж асортимент такої торговельної площадки максимально широкий і не обмежений стінами демонстраційних залів.

На формування лояльної для покупця ціни впливає: робота безпосередньо з постачальниками; відсутність необхідності включати в ціну оренду демонстраційних площ; постійний моніторинг активності покупців і тенденцій в меблевій моді. Інтернет - магазин «4Mebel» робить все, щоб ваші уявлення про затишну кімнату могли втілитися в життя, і ви змогли купити гідної якості недорогі меблі для спальні.

Звертаючись в магазин «4Mebel»ви отримуєте оптимальне поєднання якості, ціни та сервісу.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:

Відгуки: