Дерев'яні ліжка - елемент екологічно безпечного оформлення спальної кімнати

 Вироби з дерева - класика меблевого мистецтва, натуральні матеріали ніколи не виходять з моди. Масив дерева зручний в обробці, легко гнеться, податливий для різьблення і склеювання. При цьому зберігається міцність і довговічність конструкцій.

 Вибір виду деревини при виготовленні ліжок визначається її міцністю і доступністю.

По твердості і експлуатаційними характеристиками виділяють наступні види дерева:

 • м'які породи (сосна, липа, ялина, туя)

• тверді породи (дуб, горіх, береза, ясен, бук);

• дуже тверді (акація, граб, екзотичні види).

Найбільш доступні і дозволяють купити недорого ліжко з дерева, види, які ростуть в лісах нашої країни. 

Дерев'яне ліжко з бука

 Таке ліжко виглядає легко і надає кімнаті затишок і спокій. Світлий візерунок з дрібними штрихами не переплутати з жодною іншою породою. Букові ліжка не скриплять. Але цю деревину обов'язково слід покривати лаком, так як висока чутливість до вологи.

Дерев'яне ліжко з сосни

 Причини з яких соснові меблі більш прийнятні за ціною: доступність сировини і легкість в обробці. Але через м'якість вироби з цієї породи легко дряпаються і деформуються під ударом. Сосна стійка до плісняви, її фітонциди захищають вас від мікробів. Часто цей матеріал використовують при виробництві дитячих ліжечок. Порода має яскраво виражений візерунок, прекрасно виглядає на меблевих площинах. Недорогі ліжка з дерева сосни прослужать вам довгі роки при дбайливому ставленні і своєчасному догляді.

Дерев'яне ліжко з дуба

 Меблі з дуба свідчать про статус власника. Це думка сформувалася завдяки високій ціні якісних предметів виготовлених з цієї породи. Таке ліжко масивна і буде служити довго. Найчастіше його можна побачити в класичному інтер'єрі. Спочатку колір дуба світло-бежевий, з жовтим, іноді з зеленуватим відтінком. Темні насичені тони виходять після спеціальної обробки, моріння.

Ліжка з екзотичних порід

 Гевея, тик, палісандр, венге, зебрано не ростуть в наших краях, тому ліжка з них зустрічаються рідко. Але все ж варто оцінити красу малюнка і структури поверхонь, тим більше, що багато хто з цих порід гарні в експлуатації, стійкі до зовнішніх впливів.

Де купити ліжко з дерева в Києві

Недорогі ліжка з дерева представлені в інтернет – магазині «4Mebel»Звертаючись до нас, ви економите час. Наші консультанти відповідять на всі питання і допоможуть з вибором. Доставка проводиться по всій території України. Звертаючись в магазин «4Mebel» ви отримуєте ідеальне поєднання приємного сервісу та оптимальної ціни.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:

Відгуки: