Модульна серія Letis фабрики Blonski

Модульна серія меблів Летіс – одна з найпопулярніших в досить великому асортименті продукції меблевої фабрики Блонскі. 38 унікальних елементів дозволяють створювати комбінації, які стануть основою практично будь-якої частині Вашого будинку. Вітальня, спальня, передпокій, їдальня – серія включає в себе меблі для всіх цих кімнат. Сучасний дизайн, зручність і практичність – відмінні риси Letis Blonski.
 
Стінка Летіс Блонскі
 
Кожен елемент виготовляється в двох варіантах кольорів. Перший – з білим матовим корпусом, з вставками і полками "дуб каньйон" і білим глянцевим фасадом. Другий – з ванільним матовим корпусом, з тими ж полками і вставками кольору "дуб каньйон" і кремовим глянцевим фасадом. Ваніль і крем глянець – практично один колір.

Колір Летіс Блонскі
Матеріал корпусу – ДСП товщиною 16 мм, фасадів - МДФ 19 мм з ПВХ плівкою. Важливим моментом є те, що всі дверцята модулів оснащені петлями з механізмом плавного безшумного закривання, а ящики – прихованими направляючими плавного ковзання з доводчиками. Також вітрини при бажанні можуть бути доукомплектовані підсвітками двох видів на вибір – зі світлодіодними кліпсами на кожну скляну полку, що створює ефект їх світіння або з точковим світильником. Кожен комплект підсвічування оснащений блоком живлення на 12В, коннектором і кнопкою-вимикачем, тому вітрини, які стоять поруч, можна підключити як до одного блоку і кнопки, так і окремо.

Летіс Блонскі Вітрина Летіс Блонскі Шафка Летіс Блонскі

Ручок в класичному розумінні у цих меблів немає, замість них передбачені фігурні вирізи в фасадах, що не позначилося на зручності відкривання, але дозволило оформити кожен елемент в унікальному асиметричному цілісному стилі.

ТВ тумба Летіс Блонскі

У плані збирання Летіс - класичні корпусні меблі. Окремо варто наголосити на необхідності кріплення багатьох не тільки навісних, але і підлогових модулів до стіни, особливо якщо в будинку присутні діти.

Комод Летіс Блонскі Комод Тумба Летіс Блонскі

Якщо Ви не знайшли в статті відповіді на Ваші питання - зверніться до наших консультантів, вони обов'язково і з задоволенням дадуть на них відповідь.
Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:

Відгуки: