Огляд спальні Бьянко "Світ Меблів"

Меблі Б'янко фабрики «Світ Меблів» є одними з найпопулярніших на ринку. Це не дивно, адже вони поєднують у собі практичність, сучасний зовнішній вигляд, цікаві дизайнерські рішення і при цьому Їх ціна э достатньо демократичною.

Спальня Бьянко Світ Меблів

Серія доступна до замовлення в двох колірних комбінаціях: корпус (ДСП 16 мм) білого кольору з вставками «дуб Сонома» і білим глянцевим фасадом (МДФ 19 мм); корпус «дуб Артізан» з матовим фасадом «антрацит».

Бьянко Світ Меблів

Сьогодні ми розглянемо набір для спальні Б'янко.

Стандартний комплект складається з ліжка, тридверної шафи шириною 150 см., Двох приліжкові тумб і комода. Варто звернути увагу, що в комплект ліжка не входить каркас з ламелями, його потрібно замовляти додатково.

Ліжко Б'янко - одна з варіацій ширяючих ліжок, у яких опори підтримки приховані. Виготовляються в трьох розмірах спального місця: двоспальне - 140х200 або 160х200 см., Односпальне - 90х200 см. Двоспальні ліжка комплектуються підсвіткою ізніжжя, для підключення якої потрібні мінімальні навички.

Ліжко Бьянко Світ Меблів Підсвітка Бьянко Світ Меблів

Шафа Б'янко буває з дзеркалом на центральних дверцятах і без нього. Білизняний відділ з полками розташовується праворуч і займає третину обсягу, зліва - платтяний відділ з трубою і антресоллю. Досить практично і містко. Петлі без механізму плавного закривання, ручки з пластика.

Шафа Бьянко Світ Меблів Шафа Бьянко Світ Меблів Шафа Бьянко Світ Меблів Шафа Бьянко Світ Меблів

Комод Б'янко з чотирма місткими ящиками на кулькових телескопічних, що важливо, що направляючих, не займе багато місця і буде доречний в будь-якій спальні.

Комод Бьянко Світ Меблів Комод Бьянко Світ Меблів Бьянко Світ Меблів

Тумби Б'янко мають по два ящика кожна, прекрасно доповнюють ліжко.

Тумба Бьянко Світ Меблів

Всі елементи серії доставляються розібраними, в фабричних упаковках і потребують складання на місці. Інструкція додається до кожного елементу. Фасади в білому глянці покриті плівкою, яка захищає їх від подряпин. Після установки меблів її необхідно зняти.

Написати відгук

Якщо Вас зацікавила стаття, Вам буде цікаво довідатися про ці товари:

Відгуки: