Каталог товарів
КошикТоваров: 0

Модульні меблі БРВ - Україна

  З назви стає ясно, що модульні системи складаються з окремих функціональних блоків, які можна розміщувати в потрібному порядку, відштовхуючись від естетичних і функціональних переваг. Така система призначена для того, щоб максимально раціонально використовувати простір, так як не кожному приміщенню підходять стандартні розміри меблів.

   На нашому сайті представлені різні варіанти модульних систем меблів фабрики БРВ Україна. Меблі виробництва цієї фабрики – це бездоганна якість за рахунок використання матеріалів найвищої якості. Всі роликові напрямні і петлі з доводчиками гарантують плавний і безшумний рух дверей і ящиків. Всі скляні елементи виконані з загартованого удароміцного скла.

   Підбір меблів – досить довгий і виснажливий процес. Крім ретельного підбору меблів під розміри кімнати, доводиться намагатися вибирати різні предмети так, щоб вони підходили один до одного. На нашому сайті ви можете оформити будь-яку кімнату буквально парою кліків. Це позбавить вас від переживань про те, що шафа може не підійти до комода, а фурнітура різних тумбочок буде відрізнятися. Для виробництва меблів фабрики БПР Україна використовується фурнітура провідного європейського виробника – Hettich.

   Модульні меблі – це економія не тільки часу, але ще і місце, яке в умовах невеликих квартир стає цінним ресурсом. Модульні системи фабрики БРВ легко переставляються і трансформуються, даючи можливість раціонального використання простору.

   Переглянувши сайт нашого магазину, ви переконаєтеся в тому, що меблі можуть бути і естетичними, і функціональними.

Індіана
Індіана
Ацтека
Ацтека
Джулі
Джулі
Каспіан
Каспіан
Лорен
Лорен
Порто
Порто
Флеймс
Флеймс

Переваги модульних систем

   Використання модульних систем меблів має масу переваг:

1. Простота і швидкість вибору. Замовивши модульну систему, ви можете бути впевнені в тому, що всі її елементи гармонійно поєднуються один з одним незалежно від способу їх розташування. Колірна гамма таких систем зазвичай класична і спокійна, що дає можливість легко змінювати інтер'єр кімнати заміною яскравих елементів. Раз на кілька місяців ви легко можете освіжати зовнішній вигляд приміщення, просто замінюючи дрібний декор.

2. Модульні системи легко трансформуються. У разі, якщо інтер'єр хочеться змінити кардинально, ви можете легко змінити розташування будь-яких елементів.

3. Оформлення кімнати можна звести до вибору і натиснення всього пари кнопок.

4. При покупці меблів фірми БРВ Україна ви з легкістю можете зібрати її самостійно або звернутися за кваліфікованою допомогою.

Ліжко Мілея фабрики "Городок"
16.04.2021
Ліжко Мілея фабрики
Короткий огляд м'якого ліжка Мілея 160х200 з підйомним механізмом фабрики Городок (м.Хмельницький)
Як правильно розмістити меблі у вітальні
29.03.2021
Як правильно розмістити меблі у вітальні

Буває складно правильно організувати розміщення меблів, тому на допомогу Вам, ми зібрали деякі особливості, які варто враховувати при розстановці меблів для вітальні.

Последние отзывы
5
14.06.2022
Дуже гарне ліжко, об'ємні боковини добре виглядають з блискучим велюром.
5
23.02.2022
Подойдёт любой матрас или есть нюансы?
5
23.02.2022
Доброго дня. Кровать придёт в разобранном виде?
5
09.02.2022
Яку вагу витримує таке ліжко?
5
21.01.2022
Які направляючі у тумбі?