Стримана і благородна серія меблів Соната

 Соната – благородна меблева колекція від компанії Гербор. Класичне виконання, стримані, але витончені риси. Про такі меблів може мріяти кожен – саме тут старовина тісно переплітається з сучасністю, складаючи дивовижний яскравий ансамбль. Таке поєднання володіє приємним шармом і неповторністю, в цілому, як і будь-яка інша колекція даного бренду. Спокійні тони і теплі деревні відтінки формують стильне оформлення інтер'єру. Модульна система Соната виконана в каштанової забарвленням, що додає їй величі і дорожнечі.

 Корпус моделей виконаний з ДСП, для фасаду виробник вибрав МДФ. Розкішний каштановий колір дивно доповнений латунними ручками, особливо цікаво виглядають вітрини з фацетовим склом. Приємна деревна текстура служить відмінним доповненням такого дизайну. Це такі затишні і домашні моделі, які напевно зроблять атмосферу в домі більше теплою і сонячною.

 Консервативне, може навіть традиційне, оформлення відмінно підкреслить домашній комфорт. Багатий декор кожного модуля, різьблені карнизи, благородні фасади і масивний цоколь – це чи не найкращий вибір для оформлення інтер'єру вітальні або спальні в класичному стилі? Також гармонійно виглядатиме такі меблі в будь-якому іншому стильовому оформленні, адже витончена каштанова забарвлення гармонійно виглядає в різному поєднанні.

Колір:

Відеоогляд:

Класика в новому виконанні

 Філігранне прозоре скло, масивні рами, класичні та елегантні ручки – це все елементи вишуканості, які допоможуть інакше поглянути на домашній інтер'єр. Вони стримані і відмінно передають настрій минулих епох. Така собі класика в сучасному, новому виконанні. Переваги колекції «Соната» Гербор:

• широкий функціонал і зручність системи;

• висока довговічність;

• привабливість і естетичність моделей;

• великі можливості для комбінування різних елементів;

• універсальність стилю;

• відмінні матеріали і фурнітура;

• комфортна і приємна цінова політика.

 Класика живе вічно, незалежно від моди, настрою, тенденцій. Вона завжди буде актуальна, якщо вміло поєднувати між собою елементи інтер'єру і правильно розставляти акценти в приміщенні.

 Якщо ви прагнете створити в своїй квартирі або будинку теплу атмосферу, зустрічати гостей в затишку і комфорті, а також забезпечити близьким функціональну обстановку, зверніть увагу на Сонату. Ця модульна система прикрасить будь-який інтер'єр, підкреслить вашу оригінальність і індивідуальність, а також дозволить вигідно розділити житловий простір.

 Модульні меблі Соната містять різні елементи, всі вироби в ній практичні, функціональні і естетичні. Всі полки, вітрини, шафи, комоди і тумби мають великою місткістю, що полегшує зберігання домашніх предметів, особистих речей або інших важливих атрибутів.

Відгуки: Тумба приліжкова 2S Соната Gerbor