Банкетки

 Пуф – універсальне сидіння, яке відрізняє неймовірний комфорт, більш низька посадка, а також можливість виглядати надзвичайно оригінально і креативно. Можуть бути просторими і досить компактними, на дерев'яній основі або ж виконаними з однорідного матеріалу, як для основи, так і для сидінь. В цілому, являють собою ряд м'яких меблів. Особливо актуальні для розміщення перед дзеркалом туалетного столика, що дозволяє зручно і без всяких проблем наносити макіяж або ж робити зачіску.

Матеріал оббивки і внутрішнє наповнення лінійки м'яких пуфів – приємний на дотик, безпечний, дозволяє розташуватися з максимальним комфортом. Ось чому сьогодні багато вирішуються купити пуфи для розміщення спільно зі столиком, за якими було б приємно посидіти за чашкою чаю з співрозмовником. 

А Ви знали, що пуфи можуть бути настільки різноманітними? 

Спальна кімната — повинна стати самим затишним і комфортним місцем у Вашому домі. Тут важливо розслабитися і відновити власні життєві сили після трудового дня. Відмінно доповнити інтер'єр спальної зони здатні зручні і неймовірно красиві пуфи. 
 
Практичні - для кухні та дитячої
 
Крім того, пуфи можуть бути стійкими і твердими. В такому випадку вони найчастіше виявляються виготовленими з МФД, ДСП, ДВП або ж натуральної деревини (найчастіше сосни). Дані моделі просто незамінні на кухні-їдальні, можуть використовуватися в дитячих кімнатах і інших приміщеннях, в залежності від мети застосування. Вони виявляються більш практичними і зносостійкими. Поверхні таких виробів звичайно покриваються захисним шаром лакофарбового засобу (особливо актуально для дерев'яних виробів), що гарантує чудову зносостійкість і довговічність експлуатації. 
 
Деякі моделі додатково комплектувати невеликий поличкою, розташованої під стільницею сидіння. Нинішні виробники дозволяють замовити й модель оригінальної форми. Наприклад, у вигляді кулі або ж бочки. Популярність користуються куби і пуфи у вигляді табурета або ж невеликий лавочки. 
 
Різноманітність моделей дозволяє підібрати оптимальний варіант, який зможе максимально гармонійно влитися в уже існуючий інтер'єр. Виробники готові виготовити одну й ту ж саму модель в декількох варіантах кольору. Палітра пропонує величезний асортимент тонів «під дерево», а також традиційні нейтральні відтінки білого, чорного, золотого або ж іншого кольору.