Модульні меблі Палермо Світ Меблів

Якщо Ви хочете купити привабливу і функціональну модульну систему для стильного та сучасного оформлення кімнати, то набір «Палермо» як не можна краще підійде для подібних цілей.

 

Немає жодного товару в цьому розділі.

Хочете дізнатися ціну меблів Палермо?

Даний комплект меблів відрізняється завжди актуальною дерев'яної текстурою, чіткими геометричними лініями і доцільним оригінальним дизайном фасадів.

Модульна система «Палермо» від «Світ меблів» складається з більш ніж 10 елементів комплекту і є оптимальним варіантом для оформлення кабінету, вітальні або спальні.

Даний набір меблів здатний створити дійсно приємну і затишну атмосферу приміщення за рахунок теплого і м'якого колірного рішення. Воно зустріне Вас в поєднанні з лаконічним використанням декоративних прикрас. Як і кожен зразок меблі «Світ меблів», цей комплект створений з урахуванням вимог ергономіки, зручності і функціональності.

Матеріал корпусу: ДСП 

Матеріал фасаду: ДСП

Колір:дуб корабельний

Якщо Вас цікавить придбання модульних меблів недорого – каталог з асортиментом пропонується до Вашої уваги. На його сторінках Ви знайдете вартість кожного комплекту і переконайтеся в вигідності нашого майбутнього співробітництва.

Звертайтеся!