Модульні меблі Ліворно Світ Меблів

Модульна колекція меблів «Ліворно» – це приклад гармонійного поєднання вишуканого декорування і простоти побудови.

 

 

Зацікавлені придбанням меблів Ліворно в Україні? Ми – до Ваших послуг!

В даному розділі сайту Вашій увазі пропонується вишукана модульна система «Ліворно» від компанії «Світ меблів». Як і будь-який інший зразок продукції даного виробника, цей варіант меблевого комплекту, перш за все, характеризується високою якістю застосовуваних матеріалів і комплектуючих, виготовленим за новітньою технологією і володіють унікальним дизайнерським рішенням від кращих майстрів «Світ меблів».

Наше тривале співробітництво з найбільш авторитетним в Україні виробником меблевої продукції неодноразово доводило, що зразки продукції команди «Світ меблів» найкращим чином проявляють себе у використанні, протягом багатьох років не втрачають блискучого зовнішнього вигляду і привабливості.

Відповідні сертифікати якості від виробника «Світ меблів» додаються до кожного меблевому виробу, в тому числі і до комплекту «Ліворно», і служать наочним підтвердженням надійності і безпеки співробітництва з даною компанією.

Матеріал корпусу: ДСП 

Матеріал фасаду: МДФ

Колір: на вибір

Якщо Вас цікавлять модульні системи меблів, каталог – це те, що допоможе не заплутатися у всьому різноманітті продукції і вивчити її технічні характеристики.

Запрошуємо ознайомитися з інформацією про комплект, яким Ви зацікавлені. У набір даної моделі входять такі атрибути: різні комоди, вітрина, тв-комоди, обідній та журнальний столи.

Зверніть увагу, що більшість виробів представлені в декількох варіантах – в плані параметрів і особливостей побудови. Ваш вибір пропонується придбання повного комплекту або окремих предметів.

Що стосується дизайнерського оформлення модульних меблів «Ліворно», то це приклад гармонійного поєднання вишуканого декорування і простоти побудови. Доцільне і доречне використання хитромудрого орнаменту у вигляді опуклих ромбів, малюнків на склі та оригінальних за формою ніжок робить цей комплект не надто нав'язливим в плані стильового рішення, проте витонченим і помітним елементом інтер'єру.

 Додаткові фото:

Хочете дізнатися ціну модульної системи Ліворно? Всі показники представлені в каталозі!

У відповідному розділі сайту Ви знайдете вартість кожного окремого елемента набору, а також ціну меблів «Ліворно» в повному комплекті. Зверніть увагу на те, що дані показники набагато нижчі за середньоринкові.

Крім того, вітчизняний виробник модульних меблів «Світ меблів» також відрізняється реалізацією своєї продукції за досить демократичними цінами. Звертайтеся, якщо Ви зацікавлені в придбанні якісних і стильних меблевих комплектів за помірною вартістю.

Чекаємо Вас!

Відгуки: Ліворно