Дзеркала для спальні

Невід'ємним атрибутом інтер'єру в будь-якому будинку вважається дзеркало: для спальні, в передпокій або зал – без нього важко уявити своє повсякденне життя. Ми щодня вдивляємося в нього, бажаючи розуміти, наскільки гарні ми сьогодні. Без цього атрибута практично не обходиться у ванній кімнаті.
 
Однак, крім безпосередньо практичного застосування, дзеркальні поверхні являють собою відмінний дизайнерський хід, створюючи оригінальну і неповторну атмосферу, вони здатні візуально розширювати або ж звужувати простір, перенаправляти сонячні промені або ж заповнювати атмосферу світлом. Для того, щоб створити дійсно видатний стилістичний ефект, необхідно грамотно впровадити дзеркало для спальні

Впроваджуємо в інтер'єр грамотно 

З огляду на те, що в спальній кімнаті ми зазвичай перевдягаємося, наносимо макіяж, робимо зачіску і виконуємо інші перетворення зі своїм зовнішнім виглядом, дзеркало для спальні виявляється невід'ємним атрибутом в інтер'єрі.
 
Як вже було помічено, крім практичного призначення дзеркала грають і колосальну роль у формуванні інтер'єру. Оформлення і форма рами може бути абсолютно різною. Залежно від декору рамки можна підібрати оптимальний варіант естетичного оформлення, який буде максимально гармоніювати з інтер'єром Вашої кімнати. 
 
Дзеркало для спальні здатне стати вишуканою прикрасою стіни. Психологи рекомендують розміщувати подібні атрибути на тій же стінці, до якої присунуте узголів'я ліжка, тобто так, щоб Ви не відображалися в ньому, коли просто лежите на своєму ложі. Декоративні дзеркальні поверхні часто прикрашають туалетний столик або ж стінку з полками.
 
Сьогодні популярністю користуються поверхні з сатиновим покриттям, матовими елементами, вкрапленнями кольорового скла та інших деталей, які здатні значно вплинути на формування інтер'єру спальні, зробивши його більш стильним і сучасним. 
 
Основа більшості сучасних рам – ДСП, натуральна деревина, пластик або ж метал. Кольорове рішення покриття може бути надзвичайно різноманітним. Виробники в більшості випадків пропонують кілька варіантів тону на вибір. Найбільш популярними виявляються натуральні відтінки «під дерево». 
 
До слова сказати, рами дзеркал можуть бути прикрашені абсолютно по-різному. У нашому каталозі можна переглянути і замовити моделі, виконані в стилі «Модерн», «Класика», «Прованс».