Модульна система Ацтека

 Модульна система Ацтека – ефектне і оригінальне рішення для сучасного інтер'єру. Таке рішення ідеально підійде для минімалістичної кімнати, яку хочеться наповнити світлом і повітрям. Вона виготовляється в кольорі «білий» і «білий глянець». Додають оригінальності декоративні вставки кольору венге магія, мають рифлену поверхню. Якщо ви плануєте створити приміщення, повністю відповідне стилю модерн - то купити модульную систему Ацтека – це найкращий спосіб створити необхідний інтер'єр.

 Відмінною особливістю цієї системи є цікаві форми меблів із закругленими краями. Цікавим дизайнерським рішенням є поглиблені ручки і вітрини з прозорим склом, які прикрашаються підсвіткою.

 Завдяки світлим відтінкам модульна система може зробити навіть невелику кімнату світлішою і більшою візуально. Легкості дизайну додає і відсутність зовнішньої фурнітури – ручок. Їх функцію прекрасно виконують декоративні елементи – рифлені виїмки контрастного кольору у формі еліпса. Вони так само відповідають загальній концепції округлено кутів системи.

 Завдяки величезній кількості різноманітних предметів меблів, така система дає можливість створення інтер'єру не тільки вітальні. Ви з легкістю можете оформити всі приміщення в одному стилі – починаючи з віталень і передпокоїв і закінчуючи кабінетами і спальнями.

 Матеріал:

  • корпус – ДСП

  • фасад – МДФ

Випускається в колірному варіанті:

  • корпус - білий, фасад - білий глянець, вставки - венге магія

 

Якість системи Ацтека

 Корпус модульної системи виконаний з ДСП (деревно-стружкової плити) високої щільності і міцності. Фасад виконаний з МДФ і укритий захисною плівкою, яка переносить подряпини і пошкодження. Вся фурнітура, яка використовується в модульній системі, виготовляється німецькою фірмою Hettich, зарекомендувала себе на світовому ринку як одна з кращих виробників. Саме завдяки їй вдається досягти рівномірного і тихого закриття фасадів, плавного руху ящиків і повної надійності всіх систем. При виробництві меблів використано надійне загартоване скло і енергозберігаюча технологія LED-підсвітка. Все це створює неповторну атмосферу затишку і наповнює кімнату м'яким розсіяним світлом. Особливість цієї системи в тому, що завдяки різноманітності елементів ви можете створити інтер'єр всього будинку, а не окремої кімнати.

Повний каталог модульних систем від фабрики БРВ-Україна.

Відгуки: Ліжко LOZ/180 (каркас) Ацтека БРВ-Україна