Модульна система Каспіан

Простота і мінімалізм - це основний тренд західного дизайну інтер'єрів. Рівні лінії, прямі кути і практичність і функціональність - все це основні умови стильного і сучасного інтер'єру. І модульна система Каспіан їм повністю відповідає.

 Кольорові рішення цього комплекту меблів досить прогресивне. Вони незвично і свіжо виглядають на тлі звичних коричневих деревних відтінків. Купити модульну систему Каспіан ви можете в двох відтінках. Дуб Сонома – досить світлий і спокійний колір, який чудово гармоніює зі світлими відтінками. Такий інтер'єр зроблять ідеальним кілька елементів яскравих кольорів – бірюзового, блакитного або рожевого. Відтінок венге ж прекрасно підійде для сміливих і сучасних інтер'єрів у стилі модерн. Його можна поєднувати як зі світлими стінами спокійних відтінків, так і з досить сміливими кольорами – жовтим, фіолетовим або бірюзою.

 Актуальності цьому комплекту надають лаконічні фасади з прихованими ручками. Всі поверхні спроектовані так, щоб досягти максимальної функціональності. У такій меблевій системі зручно як зберігати речі всередині, так і розміщувати милі серцю дрібнички зовні.

 Такий комплект меблів ідеальний для створення інтер'єру сучасної квартири, яку хочеться зробити просторою і функціональною. Правильні геометричні форми і простота оформлення виділяють її серед аналогів.

Матеріал: ДСП

Колір: Дуб Венге  

 

Зручність і якість системи Каспіан

 Модульна система покликана нести в собі не тільки естетику, а й повністю відповідати вимогам до функціональності. До складу меблів входять зручні комоди різних розмірів з великою кількістю різних поличок, висувних шухляд і систем зберігання. У вітринах такої системи зручно зберігати посуд, блиск якої буде підкреслювати підсвітка.

 Сама система виготовлена з високоякісної ламінованої ДСП, яка належить до європейського класу Е1. Для того, щоб експлуатація виробів була приємною і довгою, у всіх меблях використана фурнітура німецької фірми Hettich. Всі вітрини виготовляються із загартованого скла товщиною 3 мм. Всі відкриті, і скляні полички мають можливість додаткової установки підсвітки.

Повний каталог модульних систем від фабрики БРВ-Україна.