Модульна система Порто

 Скандинавський стиль тільки недавно став завойовувати позиції в інтер'єрах наших широт. Прекрасне рішення для кімнати в скандинавському стилі – модульна система Порто. Вона дуже легка, стильна і здатна створити затишний і теплий інтер'єр.

Для того, щоб створити вітальню або кабінет в скандинавському стилі, потрібно купити модульну систему Порто. Її основна перевага – орієнтація на створення світлого, вільного простору з великою кількістю затишного текстилю і стриманим декором. Стильною особливістю цієї системи є контрастне двокольорове поєднання відтінків «Джанні» і «сосна ларико». Таке колірне рішення прекрасно підійде для формування інтер'єру відповідно до індивідуальних переваг.

 Елегантні ручки сріблястого кольору не відволікають увагу і прекрасно вписуються в загальну концепцію інтер'єру.

 Система Порто ідеально відповідає правилам створення скандинавського стилю в інтер'єрі. Такі приміщення зазвичай витримані в світлих, прохолодних тонах із застосуванням контрастних рішень. Упор в створенні меблів для таких кімнат робиться на натуральному матеріали. І головне – функціональність. Система Порто розроблена не тільки для естетики, вона має велику кількість систем зберігання і різних шухляд, і поличок. Саме там можна зберігати різні предмети, які хочеться приховати від погляду гостей і дорогі серцю речі, які хочеться показати.

 Матеріал: ДСП

Випускається в колірному варіанті: корпус – Джанні, фасад – сосна ларико

Порто – скандинавська якість

 Всі елементи системи виготовлені з ДСП високої якості. Всі вітрини оснащені склом і мають можливість установки підсвітки. Щоб меблі слугували довго, вся фурнітура, яку використовували для її виготовлення, була зроблена німецькою фірмою Hettich. Незважаючи на велику кількість систем зберігання, кожна з них якісно опрацьована і оснащена роликовими напрямними.

 Модульна система дає можливість самостійного розміщення всіх елементів саме так, як цього вимагає інтер'єр. Завдяки різноманітності меблів у покупця є можливість облаштування декількох кімнат в одному стилі без втрати їх функціональності.

Повний каталог модульних систем від фабрики БРВ-Україна.