Модульна система Ельпассо для шанувальників екологічних меблів

 Якщо ви віддаєте перевагу лаконічним і стриманим дизайнам в будинку, відмінним рішенням для вас буде розробка від компанії Гербор – колекція модульних меблів Ельпассо. Використання такої системи дозволить вам забезпечити в кімнатах затишок і домашнє тепло, це непомітні, але стильні вироби, які здатні облагородити будь-який інтер'єр. Стримана і природна класика, оформлена в сучасному стилі.

 Модульна система Ельпассо підійде любителям простих і легких тонів в дизайні, вона буде підкреслювати всю нестандартність обстановки, дозволить розставити акценти в приміщенні і компактно розмістити в ньому предмети. Шафи, комоди, тумби, вітрини і полиці в цій серії мають хорошу місткість і компактність, вони не займають багато місця, але дозволяють зручно зберігати речі. Уникнути громіздкість дизайнери змогли завдяки такому ніжному і приємному кольору моделей. Колекція виконана в кольорі «дуб світлий Санремо».

 Тут немає окремих ручок, а для відкривання меблів було зроблено фрезерування на панелі, самі панелі виконані в більш темному кольорі, що відмінно доповнює загальний дизайн систем. Оптимальним варіантом ці стильні гарнітури будуть для установки в невеликих приміщеннях, за рахунок світлих тонів, вони візуально збільшать житловий простір. Красу і естетичність кожної моделі підкреслює яскраво виражена деревна текстура, яка також додає обстановці благородства і дорожнечі.

Матеріали виготовлення: ДСП

Колір: дуб санремо світлий

Ельпассо – вибір для продуманих господинь

 Меблі Ельпассо Гербор – це не просто багатофункціональні системи, вони також надають широкі можливості для прийняття інтер'єрних рішень. Ці моделі:

• будуть гармонійно виглядати в будь-якому стилі;

• не доставлять проблем у догляді, за рахунок світлого забарвлення навіть брудні плями на таких меблів практично не видно;

• ефектно доповнять дизайн спальні, вітальні, передпокої або кабінету;

• підкреслять наявність стилю у господині будинку.

 Продумані домовласники завжди приймають рішення вибрати такі меблі, які будуть і функціональними, і стильними, і екологічними. У такій ситуації Ельпассо – кращий вибір, так як ці меблі володіють усіма зазначеними вище якостями, але до того ж, вони допоможуть подивитися інакше на розміщення предметів в кімнаті, може навіть дозволить дещо по-іншому розділити житловий простір.

 Ця серія меблів, крім дивовижного забарвлення, ще й вкрай зручна, адже виробник випустив в такому колірному рішенні велику кількість предметів.

 Модульні меблі Ельпассо володіє особливою конструкцією моделей, яка дозволяє компактно розміщувати як невеликі предмети, так і громіздкі і об'ємні. Якщо ви шукаєте готовий, ідеально підібраний гарнітур для вітальні, виберіть Ельпассо і насолоджуйтеся естетичної та екологічної меблями.