Мобі: все і навіть більше для ваших дітей

В асортименті компанії Гербор покупці зможуть знайти меблі навіть для своїх дітей. Виробник випустив окрему колекцію меблів для дитячої кімнати – «Мобі». Кожен батько прагне забезпечити своїй дитині найбільш комфортну і сприятливу атмосферу, а для цього важливо підібрати меблі особливо ретельно, щоб малюкові подобалася його кімната, щоб вона була функціональною і зручною для щоденного проживання. Зазвичай догодити дітям складно, але компанія Гербор постаралася для юних чад і випустила окрему лінійку гарнітурів.

 Дитячі меблі повинна бути практичними, не маркими і місткими, саме такою і є модульна система Мобі. Вона напевно сподобається не тільки малюкам, але і підліткам. Це стильні та якісні моделі меблів, які допоможуть батькам створити в кімнаті їх дітей сприятливу для життя атмосферу, дочка або син будуть раді такій комфортній і затишній кімнаті, так як всі моделі не тільки мають високу практичністю і зносостійкістю, але і виконані в цікавих колірних варіаціях .

Переваги систем Мобі:

• велика практичність і функціональність;

• місткість і в той же час компактність;

• яскравий дизайн;

• універсальність;

• висока якість;

• лояльна вартість.

 Ця колекція випускається на світло в декількох колірних варіаціях: дуб Сонома / німфея альба, німфея альба / уніколор жовтий, німфея альба / морська хвиля.

Матеріали виготовлення: ДСП

Асортимент колекції і її риси

У набір меблів Мобі Гербор входять наступні предмети:

• стіл для письма;

• полиця для зберігання книг;

• пенал;

• велика шафа для одягу.

 Всі ці модулі мають приємне забарвленням і радують око, наявність в їх дизайні яскравих, контрастних елементів дозволяє вміло розставити акценти в інтер'єрі кімнати. Такі меблі будуть ідеальним варіантом для будь-якого дитячого дозвілля. Світлі тони в поєднанні з яскравими деталями виглядають привабливо і стильно, дозволяючи обладнати кімнату як для сина, так і для доньки. Розкішні і ніжні відтінки стануть найкращим вибором для дитячої, якщо ви бажаєте створити в цій кімнаті сприятливу для занять атмосферу.

 Гербор пропонує не тільки цікаві колірні поєднання, її моделі ще і неймовірно стильні, вони будуть гідно доповнювати дизайн кімнати і підкреслювати її настрій. Польсько-українська компанія гарантує вітчизняним покупцям доступну цінову політику, при цьому, забезпечуючи високу якість своїх товарів.

 Модульні меблі Мобі відмінно впишуться в будь-який дизайн дитячої, вони більш актуальні для дитини шкільних років, про що говорить наявність в наборі письмового столу, але і для тих, хто вже залишив стіни школи, цей варіант також є оптимальним. Надайте дитині комфортної робоче місце, вибравши для нього систему Мобі. Вам доступні як окремі модулі системи, так і цілий гарнітур відразу.

Відгуки: Пенал REG1D2SO Мобі Gerbor