Офіс-Лайн: все і навіть більше для вашого офісу

 Офіс завжди був обличчям компанії і вимагав ретельного підбору меблів. Робоча обстановка повинна бути сприятливою для наполегливої праці, для цього жодна дрібниця в кабінеті або конференц-залі не повинна відволікати або дратувати. Незручні столи, крісла або стільці можуть напружувати в процесі роботи і, відповідно, розкладати робочу дисципліну. Тому варто особливо ретельно підбирати меблі в офіс. При виборі, варто звернути свою увагу на колекцію Офіс-Лайн від Гербор – українсько-польського холдингу.

Цей торговий бренд випустив окрему лінійку товарів офісного призначення. Вона містить стильні офісні гарнітури, які допоможуть налагодити атмосферу в офісі, дозволять підтримувати тепло і комфорт для тісної роботи співробітників. Не тільки люди формують робочу обстановку в офісі, окрему роль в цьому процесі відіграє і меблювання приміщень. Тому власник компанії повинен забезпечити своїм підлеглим сприятливу атмосферу, з особливою ретельністю підійшовши до питання підбору меблів в кабінети. Компанія Гербор уже підготувала для такого випадку модульну систему, яка містить всі необхідні для роботи елементи.

 Офіс-Лайн – це серія функціональних меблів, виконана в приємному забарвленні – «дуб Сонома». Світлі тони уособлюють благородство і велич, кожне творіння з колекції наповнене красою і елегантністю. Ця модульна система Офіс-Лайн ідеально підійде для офісної обстановки або для облаштування домашнього кабінету.

Матеріал: корпус – ДСП

Колір: "Дуб сонома"

Меблі для ведення бізнесу

 Коли ви – власник компанії, ви напевно захочете забезпечити своїм підлеглим максимально комфортну атмосферу для їх продуктивної спільної роботи. Для цих цілей вам обов'язково підійде нова стильна лінійка меблів Офіс-Лайн. Творіть і втілюйте найвишуканіші ідеї в офісному оформленні, а компанія Гербор надасть вам для цього всі необхідні інструменти, а саме – лаконічні та прості меблі в розкішних тонах, які стануть окрасою вашої компанії. У такій теплій і затишній атмосфері буде напевно приємніше проводити переговори, укладати угоди і здійснювати рутинні дії, яких часто сповнена офісна робота.

 Модульні меблі Офіс-Лайн підійдуть для ведення бізнесу. Будь-який бізнес-партнер буде радий відвідати офіс з таким розкішним дизайнерськими меблями, він буде впевнений, що якщо власник компанії так вміло підібрав меблі, з ним варто мати справу – він надійний і піклується про своїх підлеглих і гостях. Серед її асортименту: лаконічні шафи і тумби, витончені столи і стелажі, стильні журнальні столики, елегантні вітрини. Ця колекція витримана в тонкому, але вишуканому стилі, який додасть тепла і затишку будь-якого інтер'єру.