Популярна колекція Марсель від компанії Гербор

Гербор – вельми відома меблева фабрика, яка займається виробництвом недорогих, але естетичних і благородних меблевих гарнітурів як в комплекті, так і по частинах. Модульні системи бренду мають невисоку вартість через підбір найбільш вигідної сировини. Серед поціновувачів якісних меблів кожна колекція Гербор користується великим успіхом. Модульна система Марсель – ще один винахід польсько-українського холдингу. Це окрема колекція меблів, яка допоможе вам оживити домашню обстановку і внести в неї ще більше сонця і тепла.

 У цьому наборі нараховується 14 предметів, кожен з яких має свій неповторний дизайн, всі вони перегукуються між собою в одній колірній гамі. Так, є 3 колірних варіації в цій лінійці: дуб Сонома трюфель, ясен сніговий і комбінування цих двох кольорів. Саме завдяки таким відтінкам, ця колекція легко впишеться в будь-який інтер'єр і підкреслить красу будь-якого будинку, будь він оброблений в стилі модерн, хай-тек або в класичному виконанні.

 Кожен елемент системи виглядає привабливо і стильно, моделі відрізняються широкими скошеними ніжками, перехрещеними планками на фасаді, темними плоскими ручками. Таке поєднання дозволяє підкреслити всю важливість і благородство меблевого комплекту, тонкі геометричні лінії додають цим моделям виразності і шарму.

Матеріал виготовлення:  корпус – ДСП, фасад – ДСП з елементами МДФ

Випускається в 3 колірних варіантах:

корпус/фасад: ясень сніжний / дуб сонома трюфель

корпус/фасад: ясень сніжний

корпус/фасад: дуб сонома трюфель

Марсель: неповторність в кожній лінії

 Марсель від Гербор надає широкі можливості для декорування приміщень. Є різні варіанти комбінування виробів з лінійки, можна підібрати окремі модулі, але багато хто воліє купувати систему цілком.

Меблі Марсель:

• дозволить комфортно і красиво розмежувати домашній простір;

• підкреслить всю красу інтер'єру приміщення;

• розставить акценти в кімнаті;

• внесе різноманітність в обстановку;

• зробить житло більш затишним і теплим.

Ці елементи виглядають солідно і привабливо через своїх масивних деталей, вони додадуть вашому будинку якоїсь легкості через свої колірні поєднання. Такі модульні системи напевно стануть надбанням вашого інтер'єру і привернуть увагу гостей.

Колекція виконується за найсучаснішими технологіями, експерти ретельно підбирають матеріали і забезпечують високу якість кожної товарної одиниці. Модульні меблі Марсель проводиться з урахуванням запитів покупця, професіонали компанії Гербор готують для своїх клієнтів виняткові зразки гарнітурів, гарантуючи низькі ціни при відмінних якісних характеристиках.

 У цьому комплекті можна знайти: ліжко, дзеркала, тумби, комоди, шафи, полиці, вітрини або пенали. Вибір моделі залежить виключно від вашого смаку і особливостей домашнього дизайну.