Модульна система Блонські – українські меблі європейської якості

 Фабрика меблів Блонські відома своїми недорогими, але, в той же час, сучасними і якісними корпусними меблями,які здатні послужити незамінною частиною кухні, вітальні, дитячої кімнати, спальні і навіть офісу або робочого кабінету. Дотримуючись принципу бінарної, суть якого в поєднанні прийнятної ціни і комфорту, компанія зарекомендувала себе, як надійний партнер і виробник.

 Модульні меблі Blonski мають на увазі під собою виключно авторські дизайнерські проекти, характерна естетична риса яких в колірній гамі і великий модульности меблевих наборів.

 Виготовляються меблі Blonski з високоякісної деревної сировини (МДФ, ДСП), екологічних безпечних оздоблювальних матеріалів, а також міцної фурнітури (направляючі, ручки, доводчики тощо), що забезпечує комфорт, практичність і довгий термін служби меблевим конструкціям.

 Моделі меблів Блонські, купити які можна за прийнятною ціною, різняться по комплектації і застосовуваних матеріалів. За рахунок цього кожному клієнту вдається підібрати для своєї квартири або будинку найбільш оптимальний варіант меблювання. При бажанні, стінки Блонські можна замовити з додатковою LED-підсвіткою, яка зробить кімнату більш красивою, сучасною і ефектною.

Асортимент меблів Блонські в Києві

 Асортимент меблевої фабрики Блонські – це багатофункціональні модулі представлені у вигляді зручних етажерок, містких шаф і пеналів, а також стелажів, полиць і т.д. Як видно з нашого каталогу, меблі Блонські – це ще й затишні «кімнати під ключ».

 Придбати оригінальні системи Arte, Boston, Candy або інші – значить позбавити себе від необхідності придбання будь-яких окремих меблевих атрибутів, адже в них передбачено наявність найнеобхідніших елементів, необхідних для комфорту сучасної людини.

 Модульні системи Blonski, відгуки про яких тільки позитивні, орієнтовані на будь-які вікові категорії користувачів. При цьому для кожної з них характерні:

  • естетична привабливість;
  • стильний, вдосконалений дизайн;
  • зручність сервісу і експлуатації;
  • компактність і функціональність;
  • якісні, натуральні матеріали;
  • цілком доступна для багатьох вартість.

Для модульних меблів Блонські, підібрати які можна в каталозі нашого магазину 4mebel, не характерна однотипність в дизайні. Завдяки цьому, вдасться купити будь-який з меблевих елементів (комод, шафа або пенал) під замовлення, враховуючи особистісні переваги, особливості кімнати і, звичайно ж, сімейний бюджет.

Відгуки: Blonski