Модульна система Labirynt – ексклюзивні меблі для дитячої кімнати

 Модульні меблі Labirynt повністю відповідають своїй назві. Всі полки виконані в вигляді не хитромудрих лабіринтів, в якості ручок служать квадрати. За рахунок цього вдається створити дитячу кімнату не тільки практично, але і цікаво. Не менш актуальна такі меблі для вітальні і передпокою. Зручні і місткі шафи, комоди, полки, пенали дозволяють утримувати речі в повному порядку.

 Всі елементи модульної системи Лабіринт від Блонські, і відгуки гарне тому підтвердження, наділені відмінною якістю і прийнятною вартістю. Таким чином, вдасться придбати якісні меблі і заощадити, при цьому, сімейний бюджет.

 Купити меблі Labirynt фабрики Блонські можна цілим, готовим комплектом, причому абсолютно недорого, або ж замовити окремі елементи, які представлені:

 

 • двома видами практичних комодів;
 • навісними книжковими полицями різних модифікацій;
 • зручними пеналами чотирьох різних видів;
 • трьома моделями зручних письмових столів;
 • трьома низькими тумбами для телевізора;
 • двома різними тумбами;
 • двома видами шаф для зберігання одягу;
 • зручним ліжком.

 Основна перевага меблів Labirynt від Blonski в її універсальному, яскравому і стильному дизайні, який неодмінно припаде до душі, як хлопчикам, так і дівчаткам дошкільного та підліткового віку. Подібна обстановка буде актуальною навіть тоді, коли ваша дитина подорослішає. Це дуже зручно, адже не доведеться купувати нові меблі!

 Основний відтінок меблів Лабіринт - «ваніль», є спокійним і ненав'язливим, а також відмінно поєднується з будь-деталлю інтер'єру. Рожеві, сині і жовті кольори, вибрані для вставок, здатні внести яскравий акцент в атмосферу дитячої кімнати.

Матеріал: корпус - ЛДСП; фасад - ЛДСП; сповільнювач закривання дверей; роликові направляючі

Випускається в 3 колірних варіантах:

 

 • корпус і фасад - Ваніль / Роза
 • корпус і фасад - Ваніль / Синій
 • корпус і фасад - Ваніль / Жовтий

  

Особливості виготовлення модульної системи Лабіринт

У нашому інтернет-магазині можна купити якісні і недорогі меблі Лабіринт фабрики Блонскіщо відповідає всім міжнародним стандартам. В якості основного матеріалу для її виготовлення вибрали екологічно чисту, ламіновану ДСП-плиту 16 і 22мм, відкриті торці обробляються за допомогою ABS-кромки 0,45 і 2 мм.

 Для більшої зручності орні дверці обладнані спеціальними механізмами, які забезпечують плавне і безшумне закривання, а також створюють додатковий комфорт в експлуатації. Висувні шухлядки оснащені недорогими, але якісними роликовими напрямними.

 Підкреслити сучасний стиль і практичність дозволяють пластикові ручки. Якщо ви бажаєте придбати якісні і недорогі меблі для дитячої, але ніяк не можете визначитися з вибором, наші консультанти завжди готові прийти на допомогу і відповісти на всі питання, що цікавлять.