Модульна система Smart – меблі для дитячої, продумана до дрібниць!

 Модульні меблі Smart українського виробництва завоювали широку популярність і довіру батьків завдяки відмінній якості виконання і доступною вартості. Для всіх елементів характерні рівні лінії, симетричність, правильність форм. Зробити кімнату більш привабливою для дитини дозволяють яскраві вставки різних відтінків. Неординарності меблів надають металеві ніжки ліжка, а також металева фурнітура (ніжка), яка використовується для столу.

 Меблі для дитячої Смарт від Блонські, відгуки про які тільки позитивні, відноситься до розряду модульних систем, укомплектованих усіма необхідними модулями. З їх допомогою вдасться створити свій індивідуальний комплект для дитячої, який буде відповідати всім вашим вимогам. Отже, в складі модульного гарнітура не обійшлося без:

  • практичних комодів і зручних приліжкові тумб;
  • навісних книжкових полиць двох видів;
  • зручною дитячого ліжка на металевих ніжках;
  • містких пеналів (низького і високого);
  • комп'ютерних столів (лівого і правого);
  • практичних шаф для зберігання одягу на дві або три двері.

 У нашому інтернет-магазині вдасться купити меблі Smart від Блонські повноцінним набором, що обійдеться вам зовсім недорого, або ж замовити окремі елементи. Що стосується другого варіанту, то це відмінна можливо заощадити вільний простір невеликої дитячої кімнати.

Матеріал: корпус – ЛДСП; фасад – МДФ; роликові напрямні; механізм плавного закриття

Випускається в 3 колірних варіантах:

  • корпус і фасад – Пісочний / лайм глянець
  • корпус і фасад – Пісочний / сакура глянець
  • корпус і фасад – Пісочний / шоколад глянець

  

Дизайн модульної системи Смарт, особливості виготовлення

 Меблі Smart фабрики Blonski відрізняються стильним, продуманим до дрібниць дизайном, за рахунок чого вдається створити досить функціональний простір, де дитині буде комфортно не тільки відпочивати, але і займатися уроками.

Для виготовлення корпусу модульних меблів використовується якісна ламінована ДСП-плита пісочного відтінку. Глянцеві фасади можна вибрати в будь-якому кольорі: сакура, шоколад або ж лайм. Вся фурнітура виконана з міцного і надійного металу. Для більшої зручності у використанні шухляди і орні дверці обладнані доводчиками, які здатні забезпечити безшумне і плавне їх закривання.

 Конструкція меблів Смарт досить продумана, що спрощує її експлуатацію. Використовувані комплектуючі здатні витримувати безліч циклів закривання (відкривання) дверцята. При цьому ціни складовою частиною системи досить прийнятні.

 За рахунок широко асортименту різних елементів, а також можливості вибрати колір фасаду, купити меблі Смарт від Блонські можна, як для дівчинки, так і хлопчика різного віку.

 При виникненні будь-яких питань, завжди можете розраховувати на допомогу наших досвідчених консультантів.