Модульні меблі Snoopy – поєднання краси і комфорту

 Модульна система Snoopy вітчизняного виробництва – це якісна, практична і безпечна меблі для дитячої кімнати. Головна її фішка в широкому розмаїтті модулів, число яких поповнили оригінальні ліжка-горища, а також зручні двоярусні ліжка. Такі меблі послужить відмінним рішенням для облаштування невеликої дитячої кімнати, а також підійде і для більш просторих приміщень.

 Основним кольором, використовуваним для фасаду та корпусу, є дуб Атланта, який просто ідеальний для оформлення, як дитячої, так підліткової кімнат. Завдяки вставкам синього або рожевого кольорів, такі меблі актуальна для дівчаток і хлопчиків.

У нашому інтернет-магазині можна купити меблі Snoopy фабрики Блонскі цілим набором, що буде коштувати недорого, або ж придбати тільки необхідні елементи, які представлені:

  • двома різновидами дитячих комодів;
  • традиційної дитячим ліжком;
  • трьома видами ліжок-горищ, доповнених столами, полицями, скриньками та шафами;
  • зручними пеналами з відкритою і закритою секціями;
  • письмовим столом з дверцятами і скриньками;
  • навісними книжковими полицями трьох видів;
  • низькими тумбами для розміщення телевізора;
  • місткими шафами для зберігання одягу.

 Всі перераховані вище елементи відрізняються відмінною якістю використовуваних матеріалів, стильним дизайном, а також цілком доступною вартістю.

Матеріал: корпус – ЛДСП; фасад – ЛДСП; механізм плавного закривання дверей і ящиків; роликові напрямні для ящиків; підсвічування LED (опція)

Випускається в кольорі:

Дизайн модульної системи, особливості виготовлення

 Меблі Снупі від Блонські, і відгуки гарне тому підтвердження, – це відмінна можливість для впровадження своїх творчих ідей. З її допомогою вдасться створити індивідуальний простір для дитини шкільного та дошкільного віку, яке буде відрізнятися максимальним комфортом і абсолютною безпекою.

 Модульні меблі Snoopy від Blonski представлена в двох колірних рішеннях:

  • дуб атланта, доповнений рожевим кольором;
  • дуб атланта, доповнений синім кольором.

 За рахунок цього, меблі вдасться підібрати, як для дівчаток, так і хлопчиків.

 Всі елементи модульної системи Snoopy виконані з недорогих, але якісних матеріалів і міцної фурнітури. Для корпусу і фасадів використовується ЛДСП-плита 16 і 22 мм. Торці відкритих елементів обробляються ABS-кромкою 0,45 і 2 мм. Фурнітура виконана з міцного і надійного металу.

 Для більшої зручності у використанні, для скриньок і орних дверей передбачені спеціальні механізми, що забезпечують їх плавне і безшумне закривання.

 Тим, хто бажає купити меблі Snoopy від Блонські, рекомендуємо скористатися послугами нашого інтернет-магазину, де вас чекає професійне обслуговування і прийнятні ціни.