Модульні стінки Блонські для вітальні

На сьогоднішній день якісні модульні системи вітчизняного виробництва користуються досить широкою популярністю, стінки для вітальні фабрики Блонські не виняток. Це відмінна можливість облаштувати навіть саме нестандартне приміщення стильно і зі смаком, особливо, якщо не підходить звичайна, традиційна меблі. Крім того, за допомогою модульних меблів вдається обставити вітальню, не втративши, при цьому, дорогоцінний простір.

 

Особливості виготовлення модульних стінок Блонські

Матеріали, використовувані для виготовлення модульної стінки Blonskiі відгуки це підтверджують, наділені відмінною якістю, є екологічно чистими і абсолютно безпечними. Наприклад, корпус меблів виконаний з недорогих, але якісних ламінованої ДСП-плити 16 і 22мм. Для фасаду може бути застосована міцна МДФ-плита, яку покриває глянцева ПВХ-плівка. Торці відкритих елементів обробляються ABS-кромкою 0,45 і 2 мм. Фурнітура виконана з міцного пластику або надійного металу. Також при виробництві модульних систем задіяно ударостійке скло.

 Для більшої зручності у використанні, для шухлядок і орних дверей передбачені спеціальні механізми, що забезпечують їх плавне і безшумне закривання. Деякі елементи стінки Blonski з вітринами можуть бути доповнені стильною світлодіодним підсвічуванням.

 У нашому інтернет-магазині вдасться придбати сучасні і якісні стінки Blonski абсолютно недорого. Завдяки тісній співпраці з виробником, а також наявності власної складської системи, будь-які елементи модульних систем завжди є в наявності, а також не виникає проблем з їх своєчасною доставкою.

Придбати модульні вітальні Блонскі на нашому сайті можна, як цілим, готовим набором, так і окремими елементами, які представлені:

 

  • місткими шафами різних модифікацій (кутові, закриті, з відкритими секціями та вітринами, двох і трьох дверні і т.д.)
  • практичними пеналами різних видів;
  • місткими комодами з дверцятами і скриньками;
  • низькими тумбами для розміщення телевізора;
  • навісними елегантними вітринами і зручними полицями для книг;
  • вишуканими дзеркалами в рамі, якими можна доповнити комод;
  • і багатьма іншими, не менш якісними виробами.

 

 Покупцеві надається можливість самому зібрати свій меблевий гарнітур і визначити, який з елементів йому дійсно необхідний. Причому, такі меблі будуть відмінно виглядати не тільки в вітальні, а й у столовій, спальні і навіть робочому кабінеті. При бажанні змінити обстановку, модулі вдасться легко поміняти місцями або придбати додатково нові вироби.

Відгуки: Стенки Blonski