Модульна система Rodan – поєднання високої якості і дизайну в дусі модерн

Rodan від Blonski є зручними і практичними меблями, в яких ідеально поєднуються сучасний дизайн, функціональність і відмінна якість виконання. Тут немає місця будь-яким надмірностям, тільки лаконічні вставки дерева у формі овалу, що повторюються на всіх меблевих елементах гарнітура. На тлі білого снігового глянцевого фасаду ці вставки здатні надати кімнаті додаткового обсягу.

 Модульні меблі Rodan – вдале рішення для справжніх цінителів сучасно стилю в інтер'єрі!

 Що стосується комплектації модульної системи Rodan, то в ній не обійшлося без:

  • практичних комодів на три і двоє дверцят;
  • пенала-вітрини з закритими або ж відкритими секціями;
  • підвісний полиці, довжина якої 80 або ж 120см;
  • високого комода-тумби;
  • тумба для розміщення телевізора;
  • закритої або відкритої шафи.

Клієнтам надається можливість купити меблі Rodan фабрики Блонскі цілим комплектом, що обійдеться зовсім недорого, або ж придбати складові модульної системи окремо. Наприклад, для початку можна обзавестися шафою і містким комодом, які з часом вдасться доповнити практичною навісною полицею або ж пеналом-вітриною.

Матеріал: корпус - ДСП; фасад - МДФ; плівка ПВХ; 

Випускається в колірному варіанті: корпус - дуб крафт золотий, фасад - Білий сніг глянець / дуб крафт золотий

 

Особливості виготовлення та дизайну модульної системи

 Матеріалом корпусу стінки Родан від Блонські, відгуки про яку тільки позитивні, служить екологічно чиста ламінована ДСП 16мм. Для фасаду обрана якісна МДФ-плита 19мм, яку покриває матова плівка ПВХ. Всі шухлядки оснащені телескопічними направляючими повного висування. Фурнітура представлена міцними і довговічними металевими елементами. При бажанні, окремі вироби модульної системи можна оснастити стильною світлодіодною підсвіткою.

Купити меблі Родан від Блонські на нашому сайті вдасться в поєднанні дуб крафт золотий з білим сніг глянцем.

 Дизайнерам вдалося вдало відтінити білу глянцеву поверхню в контрасті золотого дуба крафт, яка повторюється на всіх видів продукції модульної системи Родан. Овальні деревні вставки можна також зустріти на меблевих ручках, які надають модулями завершеності.

 Меблі Родан припаде до душі людям, які точно знають, чого хочуть отримати від життя. А придбати гарнітур за вигідною вартості, а також отримати вичерпну консультацію з усіх питань можна в нашому інтернет-магазині.