Шафи в спальню в Києві і Україні

Широкий вибір шаф відмінної якості, які доповнять інтер'єр Вашої спальні. У нас Ви обов'язково знайдете свій ідеальний варіант.

Після ліжка шафа, ймовірно, буде найбільшим вкладенням і предметом у Вашій спальні. Буває складно зробити вибір з безлічі варіантів, тому ми виділили деякі нюанси, які слід враховувати перед покупкою.

Вибір шафи потрібного розміру

Перше й, мабуть, найважливіше, про що слід подумати при виборі – це місце в спальні, яке Ви можете собі дозволити зайняти. Габаритні розміри в описі кожного товару дадуть Вам розуміння того, яка площа знадобиться, щоб з комфортом розмістити Вашу нову покупку. Не слід забувати і про простір, необхідний для відкривання дверей, інакше Ви просто не зможете дістати одяг. Для невеликих приміщень, хорошим рішенням може стати кутова шафа. Дводверні шафи також досить компактні, але і місця для речей в них, відповідно, менше, ніж у великих шафах.

Тип Вашого гардеробу

Приступаючи до вибору шафи, подумайте, що Ви будете в ній зберігати. Якщо у Вас є довгі сукні та костюми – не обійтися без платтяного відділу. Можливо, у Вас багато речей, які краще зберігати в складеному вигляді? Тоді шафа з полицями і шухлядами буде просто необхідною. Однак, швидше за все, оптимальним рішенням буде шафа, в якій знайдеться місце як для розвішування, так і для складання речей.

Стиль шафи, що імпонує Вашій спальні

Після того, як Ви визначилися з розміром і типом, саме час звернути увагу на стиль і колір меблів, який буде доречним у Вашій спальні. Меблі в таких кольорах, як горіх, венге і дуб, надають кімнаті теплоту і додають відчуття практичності. Якщо ж спальня оформлена в більш сучасному стилі, краще підійде чорна або біла шафа з глянцевими фасадами. Дзеркальні дверцята додадуть простору просту, але розкішну естетику і зроблять приміщення більше і світліше. Якщо Вам потрібна кімната з атмосферою традицій і класики, обов'язково зверніть увагу на меблі в стилі «Прованс».

Якщо у вас виникнуть питання, Ви завжди можете їх обговорити з нашими консультантами за телефоном: +38 096 808 2111.