Модульні меблі Марія Світ Меблів

Світла і стильна модульна система «Марія» фабрики Світ меблів виконана у витонченому сучасному стилі і володіє нотками мінімалізму.

 

 

Увага! Модульна система Марія в нашому асортименті!

Даний набір поєднує в собі такі важливі риси як висока функціональність, практичність і красиве зовнішнє оформлення. Меблі «Марія», як і будь-яка інша продукція компанії «Світ меблів», відрізняється якістю, міцністю і натуральністю.

 З його придбанням Ви отримуєте в користування дійсно гідний зразок меблів, який буде довго радувати Вас своїм сяючим декоративним оформленням і довгої справної службою.

Матеріал корпуса: ДСП 

Матеріал фасада: МДФ

Колір: дуб борас і біле золото

В розділі меблів «Світ меблів» Ви зможете ознайомитися з набором комплекту, оцінити його розмірні і конструкційні варіації, а також подивитися реальні ілюстрації виробів і представити їх в облаштуванні власного житла.

Якщо технічні характеристики, комплектація і зовнішнє оформлення даної модульної системи відповідають Вашим вимогам і перевагам, запрошуємо до оформлення замовлення. Вас чекає можливість недорого купити модульні меблі в Києві, яка супроводжується витратою мінімуму зусиль і часу на організаційні питання.

Звертайтесь!