Модульна система Джулі

Модульна система Джулі точно сподобається любителям строгих ліній і простих форм. Якщо вашому інтер'єру потрібно меблі, що точно знайшли баланс між старою доброю класикою і сучасним стилем, то купити модульну систему Джулі просто необхідно.

 Виготовляється ця модульна система в комбінації «венге магія» та «дуб конкордія». Це прекрасний відтінок темної деревини, який буде гармоніювати з кольорами природного гами – пісочним, світло-коричневим, кольором топленого молока, гірчичним. Для створення збалансованого і гармонійного інтер'єру, можна додати до нього кілька елементів насиченого фіолетового або бірюзового відтінків.

 Цікавим рішенням системи є точність геометричних форм і ліній. У поєднанні з видимою структурою деревини це створює строгий, але в той же час затишний і домашній дизайн меблів. Характерною особливістю моделі є відсутність видимих ручок, які замінюють поглиблення на поверхні фасадів. Всі вітрини меблів укомплектовані прозорим склом і підсвіткою, яка допоможе створити тьмяне і затишне освітлення у вечірній час.

 Завдяки модульності такої системи ви можете створити свій унікальний інтер'єр з готового набору меблів. Великий вибір модулів дає можливість оформлення в одному стилі і кабінету, і вітальні, і навіть спальні та дитячої кімнати.

 Кольорове рішення меблів дозволяє створити шикарну їм солідну атмосферу в приміщенні будь-якого розміру.

Матеріал: ДСП ламінована

Колір: Венге магія / дуб конкордія


Подробнее:/p4888-stolovaya_dzhuli

Переваги системи Джулі

 Ця модульна система виготовлена ​​з екологічно чистої ДСП. При виробництві меблів використовується тільки якісна фурнітура європейського виробника, яка дає можливість досягти плавного ковзання шухляд, безшумного і акуратного закриття дверей шафок і надійної роботи всіх рухомих елементів. Модульність і повна рухливість такої системи дає можливість розміщення всіх елементів у відповідності з усіма побажаннями клієнта і його вимогам до функціональності меблів. Велика кількість відкритих і закритих полиць дає можливість створення умов як для зберігання речей, так і для розміщення предметів дрібного декору.

Повний каталог модульних систем від фабрики БРВ-Україна.