Модульна система Герман

Модульна система Герман точно сподобається любителям строгих ліній і простих форм. Якщо вашому інтер'єру потрібно меблі, що точно знайшли баланс між старою доброю класикою і сучасним стилем, то купити модульну систему Герман просто необхідно.

 Виконується в гарному кольорі "Дуб стірлінг" із добре видимою структурою дерева. Це прекрасний відтінок світлої деревини, який гармоніюватиме з квітами природної гами.

 Цікавим рішенням системи є точність геометричних форм та ліній. У поєднанні з видимою структурою деревини це створює строгий, але водночас затишний та домашній дизайн меблів. Характерною особливістю моделі є подовжені ручки сталевого кольору та металеві вставки. Вітрини та полиці меблів можуть бути укомплектовані підсвічуванням, яке допоможе створити тьмяне та затишне освітлення у вечірній час.

 Завдяки модульності такої системи ви можете створити свій унікальний інтер'єр з готового набору меблів. Великий вибір модулів дає можливість оформлення в одному стилі і кабінету, і вітальні, і навіть спальні та дитячої кімнати.

 Кольорове рішення меблів дозволяє створити шикарну їм солідну атмосферу в приміщенні будь-якого розміру.

Матеріал: ДСП з елементами МДФ

Колір: Дуб стірлінг


Подробнее:/p4888-stolovaya_dzhuli

Переваги системи Герман

 Ця модульна система виготовлена ​​з екологічно чистої ДСП з елементами МДФ. При виробництві меблів використовується тільки якісна фурнітура європейського виробника, яка дає можливість досягти плавного ковзання шухляд, безшумного і акуратного закриття дверей шафок і надійної роботи всіх рухомих елементів. Модульність і повна рухливість такої системи дає можливість розміщення всіх елементів у відповідності з усіма побажаннями клієнта і його вимогам до функціональності меблів. Велика кількість відкритих і закритих полиць дає можливість створення умов як для зберігання речей, так і для розміщення предметів дрібного декору.

Повний каталог модульних систем від фабрики БРВ-Україна.