Каркаси до ліжок

Спальне місце – центральна зона в будь-якому будинку. Кожна людина, без сумніву, приходить додому, щоб відпочити після важкого робочого дня і набратися сил на нові, ще більш успішні подвиги. Ніщо так не відновлює життєву енергію як хороший сон. Для того, щоб він виявився міцним і здоровим, необхідно створити максимально комфортну спальну зону.

Особливості конструкції 

 
Надійні і міцні каркаси для ліжок – це міцна опора сучасної спальні. Правильно обрані, вони дозволяють значно продовжити експлуатаційні можливості матраца і ще більше посилити ортопедичний ефект. 
 
Традиційна структура конструкції має на увазі наявність чотирьох опорних ніжок, розміщених по периметру, а також одну додаткову, що знаходиться з внутрішньої сторони виробу по центру. 
 
Основа каркасів виготовляється з високоякісного металевого профілю, розміри якого можуть варіюватися в залежності від вимог і побажань клієнта: 2,5 на 2,5 на 1,5 см. Крім того, конструкція може бути комплектуватися чотирма подовженими косинками і розбірними елементами. 
 
Ламелі – обов'язкова складова повноцінного ліжко-каркаса. Як правило, ламелі виготовляються на основі букової фанери, пріоритетно гнутоклеєних. Оптимальні розміри – 5,3 на 0,8 см. 
 
Каркаси для ліжок варіюються в залежності від типу ліжковий конструкції – односпальним або ж двоспальним. Коли виріб орієнтоване на односпальне ложе, його конструкція має на увазі один ряд ламелей, а на двоспальне – цілих два. Використовувані ламелі відрізняються вигнутою формою..
 
На більшості виробів рама з металевого профілю виявляється суцільнозварною. Пружні ламелі з бука виявляються закріпленими на міцному профілі зі стійкого металу. Багато фахівців рекомендують купувати каркаси на букових ламелях, пояснюючи це тим, що подібна конструкція здатна справляти значний ортопедичний ефект.
 
Сьогодні в каталозі сучасні виробники пропонують моделі з регульованими ніжками, які дозволяють змінювати свою висоту, в середньому, на 3 сантиметри. Односпальні каркаси комплектувати п'ятьма ніжками, а двоспальні – шістьма ніжками. Деякі двоспальні моделі для додаткової міцності можуть комплектуватися навіть вісьмома ніжками.
 
У каталозі можна придбати як повноцінний каркас, так і виріб, що складається тільки з набору ламелей, застосування якого дозволяє забезпечити довговічність матрасу, а також свіжість ліжку, за рахунок вільної циркуляції повітря, що має на увазі відведення надлишкового тепла і вологи.
 

Відгуки: Каркас до ліжка come-for Стандарт 100х190