Каталог товарів
КошикТоваров: 0

Про компанію 4Mebel

Інтернет-магазин меблів «4mebel» - це динамічно розвиваюча компанія, яка займається продажем і доставкою фабричних меблів з 2008 року. За цей час компанія отримала великий практичний досвід в сфері продажу меблів, що дозволяє на даний момент на якісному рівні обслуговувати клієнтів, і будь-які запитання вирішити практично миттєво, без шкоди комфорту замовників.

Свою діяльність компанія «4mebel» в інтернет просторі початку не так давно, в 2013 році. Це дозволило їй стати інтерактивною, охоплювати замовлення клієнтів з усієї країни, швидше на них реагувати і враховувати всі виникаючі побажання покупців. Всім відомо, що покупка меблів або будь-якої іншої продукції в мережі не тільки зручно, але й завжди вигідніше, ніж в звичайних магазинах.

   Для зручності покупця, сайт інтернет-магазину меблів «4mebel» представлений у вигляді зручного каталогу з наочними описами і реальними, якісними зображеннями представленої меблевої продукції. І звичайно, для всіх клієнтів є можливість зробити замовлення моментально, не виходячи з дому.

 

           Основні цілі і завдання інтернет магазину «4mebel»:

  • Надати широкий асортимент меблів найрізноманітнішого призначення, забезпечити зручну покупку і своєчасну доставку;
  • Забезпечення якісними фабричними меблями з тим, щоб покупці могли в своїй оселі при будь-яких заданих умовах і площах створити тепло, комфорт і затишок;
  • Створення умов продажу меблів за мінімально можливими цінами, враховуючи потреби покупця в непростих сьогоднішніх економічних умовах;
  • Гарантія професійної допомоги у виборі меблевої продукції такого рівня, щоб кожен клієнт залишився задоволеним, захотів би звертатися в майбутньому до наших послуг знову і знову, а також радив наш інтернет-магазин своїм друзям і близьким.

 

   Робити покупки в нашому магазині ще комфортніше і приємніше - це те, що ми завжди робимо всім нашим колективом, весь час. Адже вдосконалюючись, ми розвиваємося. Ми стежимо за постійним оновленням товару на сайті, продумуємо цікаві акції, складаємо вигідні пропозиції, робимо все для того, щоб ціни вийшли найбільш привабливими для покупця.

    Оскільки салон меблів «4mebel» має великий досвід продажів, за цей час ми змогли відібрати найдостойніших і перевірених постачальників і виробників з тим, щоб меблі в каталозі були представлені не тільки найкрасивіші та сучасні, а й відмінної якості, за яку ми відповідаємо. Весь товар ретельно перевіряється на кожному етапі продажу, аж до збірки у клієнта.

     Інтернет-магазин меблів «4mebel» - це провідний магазин з продажу якісних, надійних меблів і супутніх товарів на території всієї України.

 

Будівля в якому знаходиться наш офіс:

Наші місця:

Так виглядають наші склади:

 
Ліжко Мілея фабрики "Городок"
16.04.2021
Ліжко Мілея фабрики
Короткий огляд м'якого ліжка Мілея 160х200 з підйомним механізмом фабрики Городок (м.Хмельницький)
Як правильно розмістити меблі у вітальні
29.03.2021
Як правильно розмістити меблі у вітальні

Буває складно правильно організувати розміщення меблів, тому на допомогу Вам, ми зібрали деякі особливості, які варто враховувати при розстановці меблів для вітальні.

Последние отзывы
5
14.06.2022
Дуже гарне ліжко, об'ємні боковини добре виглядають з блискучим велюром.
5
23.02.2022
Подойдёт любой матрас или есть нюансы?
5
23.02.2022
Доброго дня. Кровать придёт в разобранном виде?
5
09.02.2022
Яку вагу витримує таке ліжко?
5
21.01.2022
Які направляючі у тумбі?