Модульні меблі Лаціо Світ Меблів

Система «Лаціо» характеризується багатством декоративних прикрас, розкішшю витончених карнизів і привабливістю насиченого кольору.

 

Хочете купити меблі Лаціо? Ми до Ваших послуг!

Використання виключно високоякісних матеріалів і комплектуючих, застосування сучасних досягнень для оптимізації виробничого процесу, і привнесення свіжих і креативних дизайнерських ідей – ось, як можна охарактеризувати діяльність компанії «Світ меблів» в руслі виготовлення унікальних зразків меблів, в тому числі і комплекту «Лаціо».

В даному розділі Вашій увазі пропонується міцні, довговічні та вишукані модульні меблі «Лаціо» за помірними цінами і з вигідними умовами придбання.

Ми давно співпрацюємо з найбільш авторитетним виробником меблів в Україні і з задоволенням реалізуємо його продукцію, адже вона збирає самі захоплені відгуки клієнтів і характеризується тривалим терміном служби.

Матеріал корпусу: ДСП 

Матеріал фасаду: МДФ

Колір:на вибір

Даний меблевий комплект – яскравий зразок з нашої колекції. Він здатний урізноманітнити будь-який інтер'єр і надати відчуття шарму навіть найбільш просто оформленому приміщенню.

Даний набір меблів «Світ меблів» наповнений такими атрибутами: ліжко, комод, вітрина, шафа, тумба, дзеркало, надставка і бар. Деякі атрибути представлені в декількох варіантах – в плані параметрів і особливостей побудови. Ви можете придбати меблі «Лаціо» в Києві в повному комплекті або окремими виробами.

При цьому купити модульну систему «Лаціо» – означає не тільки обзавестися стильним зразком вишуканого стилю з нотками королівської епохи, а й отримати в користування зручні і функціональні предмети меблів.

 

Хочете дізнатися ціну меблів Лаціо? У каталозі вказані всі показники!

 

Вам пропонується реальна можливість придбання модульних меблів недорого – каталог містить як корисну інформацію, так і вартість кожного атрибута.

Ціна модульної системи «Лаціо» позбавлена націнок за оренду, посередницькі обертів або заробітні плати працівникам і є конкурентним показником на ринку. Рекомендуємо зважити всі переваги такої покупки і приступити до оформлення замовлення.

Ми чекаємо Вашої заявки!

Додаткові фото:

Прованс Світлий:

 

Прованс Темний:

 

 

Відгуки: Лаціо