Комоди в спальню в Києві і Україні

Комоди в спальню завжди популярні завдяки своїм численним перевагам. На сьогоднішній день вони випускаються в широкому діапазоні стилів і розмірів і використовуються не тільки як рішення для зберігання речей, а й як елемент дизайну. Складно уявити повноцінну спальню без присутності в ній комода.

Незалежно від того, чи потрібен Вам невеликий вузький комод або широкий з 3-ма, 4-ма, 5-ма або навіть 8-ма шухлядами для одягу, рушників або постільної білизни, в спальні без нього ніяк не обійтися. Але при такій великій кількості варіантів обрати потрібний може бути непросто. Ми зібрали основні моменти, які слід враховувати при виборі комода.

Якого розміру комод Вам підходить?

При виборі нових меблів необхідно в першу чергу перевірити місце, на якому вони будуть розташовуватися. Інакше висока ймовірність купити комод, який буде домінувати в приміщенні або, навпаки, виглядати занадто маленьким на загальному тлі. Вимірювання вільної площі дасть уявлення про те, яких розмірів комод Вам потрібен. Не забувайте враховувати місце, необхідне для вільного відкриття і закриття шухляд.

Призначення комода

Ще одне питання, яке слід задати собі перед прийняттям рішення – що саме Ви плануєте зберігати всередині. Якщо в ньому будуть зберігатися об'ємні речі, такі як рушники та постільна білизна – знадобиться комод з широкими глибокими шухлядами. Для таких відносно невеликих предметів, як нижня білизна і футболки, підійдуть ящики меншого розміру. Для косметики краще використовувати невеликі шухлядки, адже при відкриванні предмети будуть менше падати і котитись.

Комод в якому стилі вибрати?

У більшості спалень присутній хоча б один комод. На щастя, на сайті вони доступні в безлічі стилів і забарвлень, щоб мати змогу відповідати декору Вашої спальні. Темні кольори додадуть кімнаті затишку і тепла, світлі тони візуально збільшать простір. Сучасний стиль або класика – вибір за Вами.

Усі меблі, розміщені в інтернет-магазині 4mebel, виготовлені перевіреними провідними виробниками і ми стежимо за тим, щоб Ви отримали якісну продукцію за відмінною ціною. Більшість комодів і тумб поставляються в фабричних упаковках і вимагають складання, яке, при бажанні, Ви можете доручити нашим фахівцям. Для отримання додаткової інформації та з будь-яких пов'язаних питань, будь ласка, зверніться до наших завжди привітних консультантів за телефоном: +38 096 808 2111.

Відгуки: Приліжкова тумба 2 (Гермес)