Каталог товарів
КошикТоваров: 0

Правильна установка амортизаторів на ліжко з підйомним механізмом

Під час самостійної збірки ліжка з підйомним механізмом, у покупця часто виникають питання щодо правильного встановлення пневматичних газомасляних амортизаторів, які часто використовуються в конструкції таких ліжок. Дана стаття покликана роз'яснити основні моменти, які найчастіше обходять виробники в своїх інструкціях.

Газліфт ліжка

Пневматичний амортизатор складається з сталевого циліндра-корпусу, де знаходиться газоподібний азот під тиском, і стрижня (штока), який входить всередину циліндра через герметичну направляючу втулку. Принцип дії досить простий: шток, входячи в циліндр, створює тиск на газ, який, у відповідь, діє як пружина.

Схема газового амортизатора ліжка

При покупці ліжка з підйомним механізмом, краще відразу визначитися з моделлю матраца, який буде на ньому використовуватися. Цей момент важливий тому, що кожна модель матраца має свою вагу в залежності від наповнення, відповідно і газліфти будуть замовлені потрібної сили.

Термін служби пневматичної пружини в основному залежить від нормального зносу ущільнювачів і втулки. В оптимальних умовах якісні амортизатори витримують близько 100 000 циклів відкриття і закриття. Однак на це значення впливає те, наскільки правильно вони встановлені і як використовуються. Для цього існує ряд правил, наведений нижче.

Поради по правильному встановленню газліфтів ліжка з підйомним механізмом:

  • Перед встановленням перевірте шток на наявність механічних пошкоджень, він повинен бути рівний і прямий.
  • Тривалий термін служби амортизатора залежить від правильної змащення ущільнень. Тому він завжди повинен встановлюватися так, щоб шток був спрямований вниз, а циліндр кріпився в положенні зверху. Такий стан полегшує змащення направляючої втулки і ущільнень.

 установка підйомного механізма ліжка

  • Під час відкривання / закривання підйомної рами відбувається обертання газового амортизатора відносно кріплень, тому болти повинні бути ослаблені, а не затягнуті. Залиште невеликий зазор між кріпильними болтами і кріпленнями.

установка амортизаторів ліжка

  • Кріпильні вушка повинні знаходитися на одній осі. Для приведення в співвісність шток можна провернути за годинниковою стрілкою, вставивши в кожне кріпильний вушко по викрутці. Конструкція деяких амортизаторів передбачає зйомне вушко на штоці, воно повинне бути вкручене повністю.

правилна установка підйомного механізма

  • Після установки перше опускання рами, швидше за все, буде потребувати певних зусиль. Це пов'язано з тим, що на нових газліфтах стоїть захист, який потрібно продавити. По можливості краще зробити це вже з матрацом. Якщо матраца немає, потрібно силами двох чоловік тиснути на ламельний каркас з боків в районі кріплення амортизаторів.

 На закінчення, повторимо простими словами відповідь на головне питання: так, ставити потрібно саме товстим - вгору, а тонким - вниз. Успішною Вам збірки і приємного користування.

автор: Интернет магазин 4mebel
Ліжко Мілея фабрики "Городок"
16.04.2021
Ліжко Мілея фабрики
Короткий огляд м'якого ліжка Мілея 160х200 з підйомним механізмом фабрики Городок (м.Хмельницький)
Як правильно розмістити меблі у вітальні
29.03.2021
Як правильно розмістити меблі у вітальні

Буває складно правильно організувати розміщення меблів, тому на допомогу Вам, ми зібрали деякі особливості, які варто враховувати при розстановці меблів для вітальні.

Последние отзывы
5
14.06.2022
Дуже гарне ліжко, об'ємні боковини добре виглядають з блискучим велюром.
5
23.02.2022
Подойдёт любой матрас или есть нюансы?
5
23.02.2022
Доброго дня. Кровать придёт в разобранном виде?
5
09.02.2022
Яку вагу витримує таке ліжко?
5
21.01.2022
Які направляючі у тумбі?